Все, що потрібно знати про шоу Victoria's Secret 2017 в Шанхаї: скандали, бекстейдж і підготовка, моделі, Fantasy Bra та інше


Опубликованно 14.12.2017 00:28

Все, що потрібно знати про шоу Victoria's Secret 2017 в Шанхаї: скандали, бекстейдж і підготовка, моделі, Fantasy Bra та інше

Сьогодні в Шанхаї відбудеться чергове грандіозне шоу Victoria's Secret 2017. На подіум вийдуть самі сексуальне топ-моделі сучасності, щоб продемонструвати найбільш видовищне в світі нижню білизну і культовий бюстгальтер Fantasy Bra за 2 мільйони доларів. Тримаємо руку на пульсі і розповідаємо про все, що ти могла пропустити.

КОЛИ І ДЕ ПРОЙДЕ VICTORIA'S SECRET SHOW 2017

Victoria's Secret Show 2017 відбудеться сьогодні, 20 листопада ? буквально через кілька годин, хоча повну його версію ми зможемо побачити тільки 28 листопада. На цей раз показ культового білизняного бренду пройде в Шанхаї.

ХТО ВИЙДЕ НА ПОДІУМ VICTORIA'S SECRET SHOW 2017

У шанхайському шоу Victoria's Secret 2017 будуть брати участь 55 моделей, серед яких головні «ангели»: Адріана Ліма, Кендіс Свейнпол, Карлі Клосс, Стелла Максвелл, Алессандра Амброссио, Сара Сампайо, Тейлор Хілл, Ельза Хоск і Белла Хадід, яка дебютувала в шоу в минулому році. 

@officialamilnaestevao promised tears of joy if she made the #VSFashionShow—and she delivered! Shop her castings look via link in bio and more on Instagram Stories!

Публікація від Victoria's Secret (@victoriassecret) Сер 24 2017 о 12:09 PDT

Вперше в показі Victoria's Secret будуть брати участь афроамериканська модель Амилна Эстевао і нідерландка Розмарин де Кок. 

Peak model moment: making it in the 2017 #VSFashionShow. Congrats, @roosmarijndekok!! Shop her castings look via link in bio and more on Instagram Stories!

Публікація від Victoria's Secret (@victoriassecret) Сер 24 2017 о 2:14 PDT

По подіуму всі вони пройдуться під пісні Гаррі Стайлса, володаря «Греммі» Miguel, Леслі Одома-молодшого і китайської поп-зірки Джейн Чжан.

ХТО НАДІНЕ FANTASY BRA

Лаіс Рібейро в Fantasy Bra 2017

Новий Fantasy Bra вартістю 2 мільйони доларів представить бразильська модель Лаіс Рібейро, яка змінила на цій почесній посаді Жасмин Тукс.

СКАНДАЛИ

Моделі, які беруть участь у показі, прилетіли в Шанхай ще кілька днів тому. І хоча багато хто з них, у тому числі всі російські та українські моделі і Джіджі Хадід, не отримали китайські візи, нас все одно чекає грандіозне шоу. 

Thank you @bazaaruk #model #like4like #bazaar

Публікація від @dashakhlystun1 Дек 7 2016 в 5:20 PST

Дарина Хлистун, яка повинна була стати першою українською моделлю на подіумі Victoria's Secret Show, не отримала китайську візу. Як і ще троє моделей з Росії: Ірині Шаріпової, Каті Григор'євої і Юлії Белякової відмовили у видачі візи китайської. Офіційна причина відмови невідома, однак передбачається, що рішення пов'язане зі смертю в Шанхаї 14-річної моделі з Росії Влади Дзюби. Дівчинка працювала по 13 годин на день, у неї не було медичної страховки. Посмертно лікарі діагностували у Дзюби повне виснаження організму і хронічний менінгіт.

Про те, що Джіджі Хадід не буде брати участь у показі Victoria's Secret 2017 в Шанхаї, модель повідомила у своєму твіттері: «Я засмучена новиною, що не зможу потрапити в Китай. Люблю свою сім'ю Victoria's Secret. Не терпиться побачити прекрасне шоу. Я знаю, що саме таким воно і буде. І вже не можу дочекатися наступного року». Імовірно, причиною відмови в китайській візі стала расистська жарт Джіджі про Будду, яка здалася образливою користувачам соцмереж. Модель опублікувала відео з ресторану, в якому вона збирається спробувати печиво у формі Будди. Джіджі піднесла печиво до лиця і примружила очі, спародировав вираз обличчя Просвітленого. Після шквалу критики дівчина одразу ж видалила ролик.

Виступ Кеті Перрі в Тайбеї в 2015 році

Днями стало відомо, що скасовано і виступ Кеті Перрі, якій також заборонили в'їзд в країну. Можливо, на відмову у в'їзді в КНР вплинуло виступ співачки в Тайбеї, столиці Тайваню, у 2015 році. Тоді Перрі вийшла на сцену у сукні з соняшниками на грудях, що в Китаї могли порахувати провокацією, так як за рік до виступу Перрі соняшники стали символом антикитайського протесту тайваньських студентів.

ПЕРША ЛЮКСОВА КОЛАБОРАЦІЯ VICTORIA'S SECRET

Balmain x Victoria's Secret

Костюми для показу Victoria's Secret Show 2017 розробив креативний директор Balmain Олів'є Рустен.  

#VSxBALMAIN is just days away from hitting the #VSFashionShow Runway. Shop it 11.29.17.

Публікація від Victoria's Secret (@victoriassecret) Ноя 19 2017 о 1:45 PST

Також дизайнер створив капсульну колекцію білизни Balmain x Victoria's Secret, яка буде доступна в онлайн-магазині відразу після шоу ? 29 листопада.  

Plaid? Check. Spikes? Check. Bad*** Bombshell attitude? Double check. @romeestrijd looking hot in #VSxBALMAIN

Публікація від Victoria's Secret (@victoriassecret) Ноя 14 2017 в 11:29 PST

Креативний директор паризького будинку Олів'є Рустен приготував рок-н-рольні комплекти: бра з кристалами Swarovski, топи в сітку, футболки з графіті-принтами і комплекти в панківську червону клітку. Ціни ? від 28 до 248 доларів.

Для Victoria's Secret колаборація з Balmain — перший досвід повноцінної співпраці з модним брендом люксового сегменту. Вже сьогодні ми побачимо нову колекцію на подіумі ? і вона, безсумнівно, виявиться, «гарячою». Ну, а поки можемо поглянути три комплекти у тизері зі Стелою Максвелл у головній ролі.

БЕКСТЕЙДЖ І ПІДГОТОВКА: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ

Бекстейдж підготовки до шоу Victoria's Secret 2017

У мережі вже з'явилися перші фото дівчат у фірмових шовкових халатах VS з гримерки в Mersedes-Benz Arena Shanghai: прямо зараз моделей готують до показу. Судячи з фото, дівчата в прекрасному настрої і з задоволенням позують фотографам. 

#BellaHadid backstage at the #VSFashionShow in Shanghai. #vsfs2017

Публікація від Bella Hadid (@bellahnews) Ноя 20 2017 о 2:55 PST

Посміхається навіть «холодна» красуня Белла Хадід! 

#BellaHadid backstage at the #VSFashionShow in Shanghai. #vsfs2017

Публікація від Bella Hadid (@bellahnews) Ноя 20 2017 о 2:54 PST

А «ветеран» серед ангелів» Алессандра Амброссио вже приміряє один з образів Balmain x Victoria's Secret: ми бачимо шипи і пансковские елементи в стилі 70-х ? саме цим напрямкам і надихався Олів'є Рустем. 

??#VSFS2017: Ale's Balmain Punk Angel look - - [ #victoriassecret #model #angel #sexy #beautiful #lingerie #fashion #love #ootd #outfit #shoot #vsmodels #vsangels #models #vsfs #body #goals #instagram #fit #fitness #makeup #look #hair #photoshoot #editorial ]

Публікація від Victoria's Secret (@theangelslife) Ноя 20 2017 о 3:05 PST

Лаіс Рібейро вже приміряє Fantasy Bra. 

Can I take this beauty home? #vsfashionshow

Публікація від Lais Ribeiro (@laisribeiro) Ноя 19 2017 о 10:16 PST

У передчутті наближення модного показу ? самого сліпучого і гламурного модного шоу року ? пропонуємо переглянути фото з соцмереж і поспостерігати за тим, що відбувається на бекстейдже легендарного Victoria's Secret Show 2017. 

Girls having fun backstage! @kellybellyboom @bragadany #vsfs2017 #model #vsfashionshow #victoriasecret #victoriassecret #modeling #fashion #style #bodygoals

Публікація від Victoria's Secret Angels (@vsangelpics) Ноя 20 2017 о 3:07 PST 

#vsfs2017 #victoriassecret

Публікація від Yuuka (@yuka_gram17) Ноя 20 2017 о 3:06 PST 

2017 Victoria's Secret Fashion Show : Backstage : Maria Borges, Alecia Morais & Jourdana Philips

Публікація від Victoria's Secret (@vsangelsth) Ноя 20 2017 о 3:08 PST 

It's official guys we will be saying goodbye to veteran angel #AlessandraAmbrosio, who is walking her final show this year! Thoughts on this?

Публікація від was victoriasconfessions (@victoriasconfession.s) Ноя 20 2017 о 1:54 PST 

#BellaHadid backstage at the #VSFashionShow in Shanghai. #vsfs2017

Публікація від Bella Hadid (@bellahnews) Ноя 20 2017 о 2:55 PST 

Bella backstage at #vsfashionshow2017.

Публікація від Bella Hadid (@bellahadicl) Ноя 20 2017 о 12:02 PST 

Bella backstage at #vsfashionshow2017.

Публікація від Bella Hadid (@bellahadicl) Ноя 20 2017 о 12:34 PST



Категория: Спортивная Мода