Заступник керівника Williams: «Не бачу причин, по яких ми не могли б боротися за четверте місце»


Опубликованно 10.02.2019 05:26

Заступник керівника Williams: «Не бачу причин, по яких ми не могли б боротися за четверте місце»

Клер Вільямс / фото - The Flag Картатий

Заступник керівника Williams Клер Вільямсв інтерв'ю Racer.comзаявила, що зміни в регламенті Формули-1, які вступлять в силу в 2021 році, позитивно вплинуть на конкурентоспроможність команд і, зокрема, допоможуть розвиватися приватним командам.

«Ми все ще є командою з дуже пристойним бюджетом, з приголомшливими ресурсами «Вільямса», у нас працюють чудові люди. Не бачу причин, по яких ми не могли б повернутися в боротьбу середняків і боротися за четверте місце. Поточне співробітництво між командами, звичайно, не дуже допомагає, то це не значить, що з-за цього ми опинилися там, де ми зараз. Ми просто недостатньо добре виконували свою роботу. Ми повинні працювати краще, і, якщо у нас вийде, то немає причин для того, щоб не повернутися туди, де ми повинні бути – навіть до змін у регламенті.

Звичайно, якщо у 2021 році введуть обмеження бюджетів, суттєві зміни з технічної і спортивної сторони, то доходи розподілятимуться справедливо, а новий регламент заборонить таке співробітництво, яке можна спостерігати зараз. Це допоможе приватним командам – приватним в істинному розумінні цього слова, командам кшталт нашої.

Але не думаю, що ми повинні чекати. У нас безумовно інший настрій – ми не будемо топтатися на місці до 2021 року. Це дуже важлива думка, яка, звичайно ж, адресується команді, але ми ретранслируем її і в зовнішній світ: ми боремося, ми тут не для галочки і не чекаємо, поки умови не стануть більш придатними для нас».

Старт нового сезону Формули-1 намічений на 13 березня. Читайте також:Категория: Авто Спорт