Організатори 16-ти етапів виступили з критикою керівництва Формули-1


Опубликованно 10.02.2019 00:22

Організатори 16-ти етапів виступили з критикою керівництва Формули-1

Фото: Grand Prix 247

Організатори 16-ти етапів серії Гран-прі виступили з офіційною заявою, в якому розкритикували принципи роботи нових власників чемпіонату світу з Liberty Media. Про це повідомляє RaceFans.

Під заява поставили підписи промоутери Гран-прі Австралії, Азербайджану, Канади, Китаю, Франції, Австрії, Великобританії, Німеччини, Угорщини, Бельгії, Італії, Сінгапуру, Мексики, США і Бразилії. Їх не підтримали представники Гран-прі Бахрейну, Монако, Росії, Японії і Абу-Дабі.

16 промоутерів створили Асоціацію промоутерів Формули-1 FOPA, від імені якої і виступили з публічною заявою. Організатори етапів не підтримують поступовий відхід телевізійних трансляцій Формули-1 на платні телеканали, а також відзначили намір Liberty Media не брати промоутерські внески з Гран-прі Майамі.

В офіційній заяві також сказано, що нові гонки впроваджуються в збиток старим етапами:

«Не в довгострокових інтересах спорту, що вболівальники втрачають вільний доступ до телевізійних трансляцій. Не вистачає ясності стосовно нових ініціатив у Формулі-1, промоутери недостатньо залучені у процес впровадження цих ініціатив. Нові гонки не повинні впроваджуватися з збитком до існуючих Гран-прі, хоча асоціації подобаються альтернативні бізнес-моделі, які пропонуються потенційним новим етапів. Промоутери чекають колективного підходу до розвитку чемпіонату і можливості запропонувати свій досвід і знання Формулі-1 і FIA».

Нагадаємо, що в 2019 році календар Формули-1 збільшиться на два етапи.

Читайте також:Категория: Авто Спорт