Екклстоун: «В Liberty Media поспішають з новими перегонами»


Опубликованно 10.01.2019 05:36

Екклстоун: «В Liberty Media поспішають з новими перегонами»

Берні Екклстоун / фото - Getty Images

Почесний президент Formula One Management Берні Екклстоунскептично ставиться до появи нових етапів Формули на карті королівських автоперегонів. Слова Екклстоуна призводить Speedweek:

«В Liberty Media надто поспішають з новими гонками. Коли ми тільки починали переговори, вони сказали: «У нас буде 25 гонок, з них 6 – в Америці». Але коли вони склали свій бізнес-план і написали, що хочуть зробити, стало зрозуміло, що вони не знають, як це зробити. В цьому проблема.

Кілька років тому ми могли провести гонку у В'єтнамі, але в той час у Формули 1 і так була достатня присутність у цьому регіоні завдяки етапу в Малайзії. Крім того, були гонки в Сінгапурі та Японії. Мені здавалося, що якщо додати ще одну гонку, то деякі зійдуть з розуму, тому я відмовився від цих планів.

Якщо розповісти місцевим про Формулу 1, вони не зрозуміють, про що я кажу. Я не знаю, чи правильно проводити там Гран Прі чи ні. Будь-яка країна підійде для перегонів, якщо глядачі приїдуть туди або подивляться її по телевізору. Але скільки місцевих жителів знають, що таке Формула 1? Скільки людей вона зацікавить?

Гран Прі Маямі? Я давно махнув на це рукою. Ця гонка ніколи не відбудеться. Треба бути обережним з міськими трасами. Наприклад, в Монако або Баку виходять справжні міські траси. Але використовувати звичайні дороги для гонки – це не те ж саме. У Майамі хотіли прокласти трасу на острові через міст, а такі ідеї дуже складно реалізувати. По-моєму, той, хто хоче провести гонку в Америці, потрібні гарантії, що він не хоче втратити гроші.

Кілька років тому ми вже розглядали варіант міський гонки в Лондоні. Але реалізувати цей проект дуже складно – там занадто багато обмежень. У мене все було готове, траса повинна була пролягати поруч з Букінгемським палацом. На зустрічах з представниками місцевої влади, а також з мером Лондона я хотів з'ясувати, скільки вони хочуть за це заплатити. В результаті ми не змогли домовитися навіть про три мільйони фунтів. Я сказав: «Напевно, це вартість пляшок води на сотнях зустрічей, які нам ще належить провести. Так що давайте просто залишимо все як є».

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про появу нових Гран-прі в Нідерландах і В'єтнамі.

Читайте також:Категория: Авто Спорт