Хюлькенберг: «Нас чекає важкий кінець сезону»


Опубликованно 07.12.2018 00:30

Хюлькенберг: «Нас чекає важкий кінець сезону»

Ніко Хюлкенберг

Німецький гонщик Renault Ніко Хюлькенбергв інтерв'ю Motorsport зізнався, що підготовка до кваліфікації майбутнього Гран-прі пройшла не найкращим чином, зазначивши, що його команда працювала над оновленнями так часто, як конкуренти.

«У мене вийшла не краща підготовка до кваліфікації, але до сесії болід був готовий, і він відразу ж працював нормально. Мені вдався непоганий коло, і я їм був задоволений, але цього виявилося недостатньо. Я думаю, що загалом ми вже недостатньо швидкі.

Нас чекає важкий кінець сезону, особливо з урахуванням того, що у нас немає зброї, яке дозволило б нам продовжувати боротьбу з суперниками.

Вважаю, що ми не прогресуємо, болід приблизно на тому ж рівні, що і 10 етапів назад. Інші команди працювали над оновленнями і зросли порівняно з нами. Ми ж привозили оновлення не так часто, і вони не завжди працювали належним чином».

Раніше, Себастьян Феттельзаявляв про помилковому виборі шин на кваліфікацію Гран-прі Японії. Фернандо Алонсож жалівся на недостатню швидкість машин Ferrari.Читайте також:Категория: Авто Спорт