Леклер: «Не має наміру стає другим пілотом в Ferrari»


Опубликованно 09.11.2018 00:06

Леклер: «Не має наміру стає другим пілотом в Ferrari»

Шарль Леклер

Пілот Sauber Шарль Леклерне має наміру стає другим пілотом після свого переходу в Ferrari. Слова 21-річного монегаска наводить прес-служба Формули-1:

«Я знаю, що багато людей думають про це, це не змінить мій настрій. Як і в будь-якій команді, ми почнемо сезон у рівному статусі. Якщо в якийсь момент один гонщик бореться за чемпіонство, а інший ні, тоді я вважаю нормальною ситуацію, коли другий допомагає стати першим чемпіоном. І я готовий допомогти партнеру, якщо опинюся в такій ситуації. Однак, за винятком випадку, я не маю наміру ставати другим пілотом.

Я не нервовий чоловік. В цьому спорті існує напруженість, а на старті адреналін, але я б не сказав, що це нервозність. Якщо ви запитаєте мене про тиск, я думаю, що зможу впоратися з ним з-за своєї ментальності, яка допомагає мені взагалі не відчувати тиску. Я знаю, що багато людей кажуть, що у Ferrari тиск знаходиться на іншому рівні, але моя ментальність дозволить мені впоратися з цим».

Леклер підписав контракт з Ferrari до 2022 року. В італійській стайні він замінить ветерана Кімі Райкконена, який повернеться в Sauber.Читайте також:Категория: Авто Спорт