Алонсо: «Я йду, тому що автоспорт більше, ніж Формула-1»


Опубликованно 09.11.2018 00:06

Алонсо: «Я йду, тому що автоспорт більше, ніж Формула-1»

Фернандо Алонсо / f1news.ru

Пілот McLaren Фернандо Алонсорозповів про причини, які спонукали його завершити кар'єру у Формулі-1:

«Я йду не тому, що у мене немає конкурентоспроможної машини. Я говорю одне і те ж з серпня: я йду тому, що у Формулі 1 зробив все, що хотів. Я потрапив у Формулу-1, я вигравав Гран При, вигравав чемпіонати світу, бив рекорди... Я виступав за McLaren, Renault, за Ferrari... Мені 37 років, і я вже не зможу у Формулі 1 домогтися більшого.

Все, про що я мріяв у Формулі-1, зроблено. Але автоспорт більше, ніж Формула-1, і там ще багато завдань. З серпня люди говорять одне і те ж: «Це ганьба, Формула-1 повинна розібратися, чому Фернандо змушений піти», і так далі. Але є правда, і є ваша думка, громадська думка. Я йду тому, що хочу піти, а не тому, що змушений це зробити.

У Формулі-1 всі вважають, що це найголовніший чемпіонат у світі. І якщо хтось іде, люди не розуміють, що, можливо, він хоче піти, і думають, що він йде з-за того, що у нього немає швидкої машини. У наступному році у мене могла бути конкурентоспроможна машина, або, може бути, в McLaren побудують супер-конкурентоспроможну машину, хто знає? Але я не хочу навіть пробувати.

Я хочу піти, тому що думаю, що зможу стати ще краще як гонщик, зробити ще кращу кар'єру за межами Формули 1. Тому що ця голова вже написана – і, на мою думку, з великим успіхом. Може бути, за межами Формули-1 " є щось, що я повинен завоювати. Я поки не досягав успіху в інших видах автоспорту, і спробую це зробити».

За свою кар'єру Алонсо завоював два чемпіонські титули. Ще три рази він ставав віце-чемпіоном.

Алонсо В McLaren замінить співвітчизник Карлос Сайнс.Читайте також:Категория: Авто Спорт