Стролл залишається в Williams


Опубликованно 07.11.2018 01:22

Стролл залишається в Williams

Фото / Motorsport.com

Ленс Строллпоки не покине Williams і проведе в їх складі гонку на Гран-Прі Італії, повідомляє Williams F1.

За інформацією джерела команда Формули-1 зробила публікацію превью майбутньої гонки, де своїми думками про майбутній заїзді діляться технічний директор Падді Лоуі пілот «стайні» Сергій Сироткін. Висловив свої думки, щодо найближчого гоночного уїк-енду і Стролл.«У минулому році Монца стала поворотним пунктом моєї кар'єри, по-справжньому вплинувши на неї. У мене неймовірні спогади від старту з першого ряду — я буду завжди пам'ятати про це. Кваліфікація під дощем була божевільною, але я був там наче риба у воді! Атмосфера в Монці неймовірна, а тіфозі — приголомшливі. Ви не можете ігнорувати історію цього місця і значення Ferrari. З нетерпінням чекаю повернення сюди».

Враховуючи факт наявності канадця у складі поки виключає його відхід в Force India, як мінімум до наступного етапу Формули-1 в Сінгапурі.

Нагадаємо, що в разі відходу Стролла з команди, його місце може зайняти Роберт Кубіца. Раніше повідомлялося, що канадця може замінити росіянин Артем Маркелов.Читайте також:Категория: Авто Спорт