Феттель в неймовірній розбиранні виграв Гран-прі Великобританії


Опубликованно 09.08.2018 07:25

Феттель в неймовірній розбиранні виграв Гран-прі Великобританії

Себастьян Феттель / Фото: прес-служба Ferrari

Пілот Ferrari Себастьян Феттельвиграв Гран-прі Великобританії, зміцнивши своє лідерство в загальному заліку.

Другим до фінішу приїхав гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон, третім — представник Ferrari Кімі Райкконен.

Гонка в «Сільверстоуні» вийшла абсолютно неймовірною. Вже на першому колі, який стартував з поул-позиції Хемілтон, був вибитий з траси Райкконеном — британець відкотився на 17-е місце, а фін отримав десятисекундний штраф. Лідерство захопив Феттель, услід за ним кинувся Боттас.

Поки німецький гонщик нарощував свою перевагу, Хемілтон поступово почав відігравати позиції вже до середини етапу повернувся в число лідерів. Але все найцікавіше почало відбуватися на останніх 20-ти колах гонки, коли на трасу, через зіткнення Романа Грожанаі Карлоса Сайнса,виїхав Сейфті-кар.

Пілоти знову зрівнялися, а на 41-му колі почалася жорстка боротьба за перше місце. До того часу лідирував Боттас, який протягом декількох кіл майстерно стримував атаки Феттель, але через зношування шин таки пропустив німця вперед. Пілот Ferrari відразу кинувся у відрив, а фінна один за одним по черзі «з'їли» Хемілтон і Райкконен.

У підсумку Феттель фінішував першим, здобувши четверту перемогу в сезоні, а так здорово їхав по ходу всього етапу Боттас став лише четвертим. При цьому кращим гонщиком дня був абсолютно закономірно був визнаний Хемілтон.

 

He had a nightmare start but fought back brilliantly to P2 @LewisHamilton is your #F1DriverOfTheDay #BritishGP #F1 pic.twitter.com/8UnTx0WW4e— Formula 1 (@F1) 8 липня 2018 р.Читайте також:Категория: Авто Спорт