Боттас: «З другого стартового місця нереально було виграти Гран-прі Канади»

Опубликованно 25.07.2018 00:25

Валттері Боттас / Фото: прес-служба Mercedes

Пілот Mercedes Валттері Боттас, який посів друге місце на Гран-прі Канади, розуміє, що без двигуна оновленого британська команда не зможе конкурувати з Ferrari за перемогу в чемпіонаті. Слова фінського гонщика призводить Eirsport:

«Нам обов'язково потрібно оновлення двигуна. Недільна гонка показала, що ми недостатньо швидкі. Добре, що оновлена установка з'явиться перед наступною гонкою.

З першого кола було видно, що Ferrari трохи швидше. Вони контролювали гонку, могли натиснути і знизити темп. А у нас виникли проблеми, закінчувалося паливо. Думаю, що ми домоглися максимуму. Можливо, з поул-позишн можна було б виграти гонку, але з другого стартового місця – ні».

Виграв Гран-прі Канади пілот Ferrari Себастьян Феттель, який стартував з поул-позиції, Боттас ж починав гонку другим.

У загальному заліку Формули-1 Боттас займає третє місце, маючи в своєму активі 86 очок, на другому місці розташовується його партнер по команді Льюїс Хемілтон(120), ну а очолює чемпіонат Феттель (121).Читайте також:

Категория: Авто Спорт