Райкконен не хоче обговорювати дурницю навколо свого майбутнього


Опубликованно 12.07.2018 02:50

Райкконен не хоче обговорювати дурницю навколо свого майбутнього

Кімі Райкконен / suomif1.com

Пілот Ferrari Кімі Райкконен, який, згідно з інформацією в ЗМІ, може продовжити кар'єру в McLaren, не бажає говорити про своєму майбутньому. Слова 39-річного фіна призводить Crash:

«Я багато говорив з ними в минулому, коли був там. Але зараз у мене нульовий інтерес обговорювати цю нісенітницю про моє майбутнє. Я не думаю, що ви спочатку питаєте нашу думку, перш ніж написати про щось. Зазвичай ЗМІ пишуть те, що їм заманеться. У 2007 році я говорив, що хочу закінчити кар'єру в Ferrari в якийсь момент здавалося, що все буде інакше, а потім знову повернулося до цього.

Ніколи не знаєш, що станеться, але поживемо — побачимо. Ми будемо знати про моє майбутнє до початку наступного сезону, це нормальна ситуація для мене. Є багато розмов, але я не зобов'язаний їх коментувати, кожен у якийсь момент сам побачить що буде далі. Поживемо — побачимо».

У McLaren Райкконен може замінити Фернандо Алонсо, який роздумує над виходом з Формули-1. Контракт фінна з Ferrari закінчується в кінці поточного року. Читайте також:Категория: Авто Спорт