Ріккардо задумався про кар'єру в ММА


Опубликованно 10.07.2018 12:05

Ріккардо задумався про кар'єру в ММА

Даніель Ріккардо

Пілот Red Bull Даніель Ріккардопісля невдалого для себе Гран-прі Австрії повідомив про намір почати кар'єру в ММА. Слова австралійського гонщика призводить SkySports:

«Це спорт, в який я прийшов ще дитиною. Якби я міг повернутися назад, можливо, я б змінив це. Я впевнений, що в якийсь момент все зміниться і це засмучує мене. Я розчарований тим, як пройшов цей день, з того моменту, як ми перейшли на м'які шини, це мені не дало багато. Кімі поставив кращий коло на останньому колі, притому що у нас були однакові шини за часом на трасі, а я заїхав на піт-стоп на 30 кіл раніше. Наїхав на уламки? Не знаю. Для Макса, команди і голландських фанатів це був чудовий день.

Як думаєте, чи не занадто пізно почати кар'єру в ММА? У мене зараз немає контракту, тому я, можливо, все поміняю. Дейна Уайт, може, зателефонуйте мені, це може зайняти кілька років, але це дасть мені можливість виплеснути свою злість».

Нагадаємо, що на Гран-прі Австрії Ріккардо не зумів фінішувати. У той час як його партнер по команді Макс Ферстаппенстав переможцем гонки. Читайте також:Категория: Авто Спорт