У Формулі-1 окуляри можуть почати зараховувати з останнього місця


Опубликованно 09.07.2018 00:10

У Формулі-1 окуляри можуть почати зараховувати з останнього місця

Фото / edition.cnn.com

6 липня відбулося засідання Стратегічної робочої групи Формули-1, на якій обговорювалося зміна системи підрахунку очок за гонку.

Як повідомив власник команди Force India Віджай Мальяв інтерв'ю motosport.comрозглядається нарахування очок з останнього місця.

«Вони розглядають можливість нарахування очок, починаючи з 20-ї позиції. Таким чином, на фініші кожен пілот буде заробляти очки. За останнє місце нараховується одне очко і так далі, по висхідній. Чи ж варто розширити очкову зону до 15-го місця. Обговорюються різні варіанти.

Згідно однієї точки зору, попадання в топ-10 – це в певному сенсі престижний результат. Коли «Форс-Індія» добре виступає, то після гонок мої друзі шлють мені повідомлення з привітаннями з черговим попаданням в топ-10. У якомусь сенсі це досягнення.

З іншого боку, якщо всі пілоти будуть отримувати окуляри, до самого останнього місця, то у аутсайдерів буде більше мотивації боротися за позиції. Ніхто не буде припиняти атакувати тільки тому, що опиниться поза топ-10 і позбудеться мотивації. Є пропозиція розширити очкову зону до 15-го місця. Обговорення тривають».

Раніше повідомлялося, що в наступному сезоні в календарі Формули-1 стане на дві гонки більше.Читайте також:Категория: Авто Спорт