WRC-2018. Невдачі Леба і Сордо принесли другу в сезоні перемогу Себастьену Ожье


Опубликованно 13.06.2018 01:20

WRC-2018. Невдачі Леба і Сордо принесли другу в сезоні перемогу Себастьену Ожье

Ожье приніс перемогу команді M-Sport Ford / Фото: Twitter WRC

Третій етап чемпіонату світу з ралі в Мексиці завершився перемогою чинного чемпіона WRC Себастьена Ожье. Француз на Ford практично весь час перебував у ролі наздоганяючого, але вже в суботу він, скориставшись проблемами Себастьена Лебаі Дані Сордо, зумів очолити таблицю Ралі Мексики і довести справу до тріумфального фіналу.

Завершальний день пройшов під диктовку лідера M-Sport, який лише нарощував свою перевагу щодо залишилися в сідлі конкурентів. 34-річний гонщик фінішував другим на 20-му допі і акуратно проїхав останній перед Power Stage спецділянка «Лас Мінас». Понад 55 секунд переваги фактично гарантували Ожьеі його штурману Жульену Инграссиидругу у цьому сезоні перемогу ще до старту бонусного спецділянки. Його Ожье завершив другим, заробивши ще 4 додаткових очки в чемпіонську скарбничку.

Варто відзначити, що гонщикові M-Sport дуже пощастило, адже пробиті колеса на автомобілях Дані Сордоі Себастьєн Лебапозбавили іспанця і титулованого француза боротьби за перемогу. При цьому пілот Hyundai Сордо втратив не так вже й багато часу, завершивши Ралі Мексики на п'єдесталі, хоча до останнього змушений був вести боротьбу за друге місце з торішнім тріумфатором Крісом Міком. А ось Лебудісталося більше – дев'ятиразовий чемпіон WRC втратив дві хвилини на заміну пробитою каменем покришки, в результаті закінчивши Ралі Мексики на скромній п'ятій позиції.

Результати фінального спецділянки і фінальна таблиця Ралі Мексики

Оскільки між Ожьеі Тьєррі Невиллемпісля другого етапу чемпіонату WRC було всього десять очок на користь бельгійця на Hyundai, французу вдалося повернутися на вершину турнірної таблиці, так як його головний конкурент у боротьбі за титул фінішував лише шостим. Тепер перевага Себастьена, який за три етапи набрав 60 балів, становить 9 очок.

Наступний етап чемпіонату світу з ралі пройде з п'ятого по восьме квітня у Франції, де дві останні перемоги в минулих сезонах закріпилися саме за Себастьеномі Тьєррі.

Раніше ми розповідали про успіхи і невдачі українського гонщика Вадима Притуляка, який взяв участь у другому етапі кубка світу з крос-кантрі ралі в ОАЕ.

Читайте також:Категория: Авто Спорт