Доктор: «Шанси, що Шумахер повернеться до нормального життя, ? 30-40%»


Опубликованно 15.05.2018 02:40

Доктор: «Шанси, що Шумахер повернеться до нормального життя, ? 30-40%»

Міхаель Шумахер / Twitter @FfsAdrian

Семиразовий чемпіон Формули-1Міхаель Шумахерможе повернутися до нормального життя після глибокої коми. Директор Центру неврології німецького міста Сезен Марк Оберманндає на це 30-40% шансів. Слова доктора призводить FanPage.it:

«30-40 % пацієнтів, що знаходяться в комі або у вегетативному стані більше чотирьох років, повертаються до нормального життя.

Немає ніякої гарантії, що він повністю відновиться, але такі пацієнти повертаються до життя зі своїми рідними і близькими. Дуже важливо, щоб пацієнт відчував турботу. Вважається, що пацієнти в такому стані усвідомлюють набагато більше, ніж ми думаємо. Дотик рук чи розмова з ними здатний вивести з коми або вегетативного стану».

Нагадаємо, що в кінці 2013 року Міхаель Шумахер отримав серйозну травму, вдарившись головою об виступ скелі під час катання на гірських лижах. Удар був настільки сильним, що шолом спортсмена розколовся. Спочатку Шумахер перебував у свідомості, але потім лікарі прийняли рішення ввести його в стан штучної коми.

Нагадаємо, що менеджер колишнього гонщика Сабіна Ким сказала, що невеликий прогрес в одужанні все ж спостерігається.Читайте також:Категория: Авто Спорт