Хемілтон на одному диханні виграв Гран-прі Іспанії

Опубликованно 15.05.2018 02:40

Льюїс Хемілтон на одному диханні виграв Гран-прі Іспанії

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтонвиграв Гран-прі Іспанії.

Британець стартував з поул-позиції і практично всю гонку лідирував, привізши в результаті своєму найближчому переслідувачу — партнеру за команду Валлтери Боттасу— більше 20 секунд. На третій позиції фінішував 20-річний представник Red Bull Макс Ферстаппен.

А ось головний суперник Хемілтона в боротьбі за титул гонщик Ferrari Себастьян Феттельстав лише четвертим. Німець цілком міг опинитися на подіумі, проте стратеги італійської стайні допустили помилку, покликавши Феттеля на другий піт-стоп, у результаті якого він втратив позицію і дозволив себе випередити вище згаданого Ферстаппену. Інший гонщик Ferrari Кімі Райконненз-за технічних проблем не зумів фінішувати.

Повні результати гонки

Перемога, стала для Хемілтона другий поспіль, дозволила британцеві зміцнити своє лідерство в загальному заліку пілотів, тепер він випереджає Феттеля на 17 балів.