Мотокроссмен Володимир Тарасов закінчив Інтернаціональний чемпіонат Італії у ТОП-20

Опубликованно 19.04.2018 02:10

18 лютого на трасі в Мантуї завершився Інтернаціональний чемпіонат Італії. Українець Володимир Тарасовзайняв 19-е місце в класі МХ1 з 65 спортсменів.

У кваліфікації третього етапу Тарасов показав свій кращий результат – 18 час, випередивши своїх суперників на європейській першості в класі OPEN словенця Клемена Герчера і чеха Петра Бартоша. Однак фінальна гонка була затьмарена технічним сходженням вітчизняного гонщика, який представляє італійську команду Team Iannarone.

З самого ранку все складалося непогано. Я був впевнений, що покажу хороший результат, оскільки був досить швидкий у кваліфікації. Мої суперники з європейського чемпіонату відставали на 2-3 секунди. На старт вийшло вибрати гарне місце і я поїхав у першій десятці. Потім був 8-им, але в кінці першого кола заглох мотоцикл. Виявилося, тріснула шлангочка подачі палива в інжектор. Було дуже прикро, що гонка для мене завершилася таким чином.

Ті не менш, чемпіонат дав мені хороший заряд на весь сезон. З нетерпінням чекаю наступних перегонів.

Переможцем чемпіонату в класі МХ1 і Campionato Supercampione здобув 9-кратний чемпіон світу Антонію Кайролли (Red Bull KTM Factory Racing). На другому місці француз Роман Фебвре, третім став його колега по команді Monster Energy Yamaha Factory MXGP, бельгієць Джеремі ван Хоребек.

Нагадаємо, на попередньому етапі Володимир Тарасов заробив перші бали і зміг пробитися в заїзд Supercampione.

У 2017 році Володимир Тарасов став чемпіоном Європи в класі OPEN. Про свій шлях до перемоги гонщик розповів в ексклюзивному інтерв'ю XSPORT.ua.Читайте також:

Категория: Авто Спорт