Володимир Тарасов заробив перші бали в Інтернаціональному чемпіонаті Італії і пробився в заїзд Supercampione


Опубликованно 16.04.2018 02:10

Володимир Тарасов заробив перші бали в Інтернаціональному чемпіонаті Італії і пробився в заїзд Supercampione

Володимир Тарасов – гонщик команди Team Iannarone

Мотокроссмен Володимир Тарасов продовжує боротьбу у одному з найпрестижніших міжнародних змагань - Інтернаціональному чемпіонаті Італії. Українець їде в класі МХ1 у складі італійської команди Team Iannarone.

На другому етапі, який пройшов на трасі Ното на Сицилії, Тарасов кваліфікувався 14-им. Зі старту першого заїзду був близький до потрапляння в першу десятку. На другому колі Володимир утримував 11 позицію, але завершив гонку 13-им, залишивши позаду шістьох італійських спортсменів. Це забезпечило йому потрапляння в заїзд Supercampione, в якому беруть участь перші 20 гонщиків їх класів МХ1 і МХ2.

У ньому Тарасов фінішував на 27-ій позиції.

На тренуваннях перед гонкою я показую хорошу швидкість, але в самому заїзді розкритися на 100% все ще не виходить. Траса була дуже складна, перед гонкою лив дощ, а грунт був взрыхлен. У результаті утворилися величезні колії, які засохли. На такому покритті я відчуваю себе не дуже впевнено. У заїздах гонщики багато падали, в тому числі і я, але, Слава Богу, обійшлося без травм.

Тренер Володимира Тарасова Валерій Доценкотакож відзначив складність треку.

Такий рельєф траси вимагає від гонщика вміння їзди по чітким траєкторіях. Будь невірний рух може призвести до падіння і сходу. Для Володі подібні треки завжди були непростими, але він непогано впорався із завданням. Хоча, безумовно, йому ще є над чим працювати.

У загальному заліку класу МХ1 Володимир Тарасов заробив 46 балів і займає 16 позицію.

Лідерство в чемпіонаті продовжує утримувати 9-кратний чемпіон світу Антонію Кайролли (Red Bull KTM Factory Racing).

Фінальний етап відбудеться 18 лютого на трасі в Мантуї.

Нещодавно, український спортсмен відкрив власний Телеграм-канал «Всі сторони мотокросу», де докладно розповідає про Інтернаціональному Чемпіонаті Італії

Раніше XSPORT.ua повідомляв, що Українські мотокроссмены виступили на першому етапі Інтернаціонального чемпіонату Італії.

Нагадаємо, Володимир Тарасов в 2017 році став чемпіоном Європи в класі OPEN. Про свій шлях до перемоги він розповів в ексклюзивному інтерв'ю XSPORT.ua.Читайте також:Категория: Авто Спорт