Ріккардо: «Ферстаппен дуже подорослішав у минулому сезоні, як на трасі, так і за її межами»


Опубликованно 15.04.2018 03:15

Ріккардо: «Ферстаппен дуже подорослішав у минулому сезоні, як на трасі, так і за її межами»

Даніель Ріккардо і Макс Ферстаппен / Formula 1

Пілот Red Bull Даніель Ріккардозаявив, що його партнер по команді Макс Ферстаппендуже подорослішав походу минулого сезону. Слова австралійця наводить Autosport:

«Наші з ним відносини досягли точки кипіння в Будапешті. Це було випробуванням. На щастя, Макс впорався з цим і вибачився. Він зробив те, що повинен був. Я відчуваю, що між нами є повага один до одного. Макс дуже подорослішав у минулому сезоні, як на трасі, так і за її межами. Він став більш поважних до суперників.

Якщо ми з ним будемо боротися за перші місця, то ми вирішимо цю проблему. Але це приємні клопоти. Я вважатиму за краще трохи напружені відносини і боротьбу за титул, ніж безхмарну атмосферу і суперечку за шосте місце.

Не думаю, що наші з ним стосунки коли-небудь нагадають про суперництво Хемілтона і Росберга. Це була особлива ситуація. Таке стане можливим лише в тому випадку, якщо ми з Максом втратимо повагу один до одного. Я визнаю, що Макс був краще за мене в тих перегонах, які йому вдалося виграти.

Проблеми почалися, якщо б я став говорити, що команда йому дає кращий двигун. Треба визнавати, що хтось був кращий за тебе і намагатися зробити так, щоб така ситуація не повторювалася».

Напередодні Ріккардо зізнався, що з кожним роком його потенціал витрачає себе.

Раніше глава Red Bull Крістіан Хорнеррозповів, що пілоти «Червоних биків» ведуть жорстку внутрішню боротьбу, а також підвів підсумки року, що минає.Читайте також:Категория: Авто Спорт