У Mercedes стався збій системи по ходу Гран-прі Австралії


Опубликованно 14.04.2018 03:55

У Mercedes стався збій системи по ходу Гран-прі Австралії

Тото Вольфф / Фото - прес-служба Mercedes

Керівник Mercedes Тото Вольффпояснив, чому пілотові німецької команди Льюїсу Хемілтонуне вдалося виграти Гран-прі Австралії. Слова австрійця наводить Sky Sports:

«Ми вважали, що маємо перевагу в три секунди, і я не знаю, куди воно пропало – треба подивитися на комп'ютері. Саме цим ми зараз займаємося. Якщо виникла якась проблема з програмним забезпеченням, ми повинні її виправити.

Льюїс не їхав надто повільно в режимі віртуальної машини безпеки. Думаю, що проблема виникла з нашими системами. Це якийсь збій, адже нам треба було отримати 15 секунд переваги, а у нас було 12 секунд, і відповідно до комп'ютера, цього повинно було вистачити, щоб залишитися попереду, але виявилося, немає.

Згідно налаштувань алгоритму і того, як запрограмований комп'ютер, у нас постійно горів зелений індикатор – і було досить переваги, щоб залишитися попереду. Потім ми подивилися на екран ТБ і стало очевидно, що цього недостатньо.

У той момент на трасі було багато машин, одні їхали швидше, інші – повільніше, ми допустили помилку в обчисленнях. Льюїс повністю викладався, але ви бачили, що тут дуже складно обганяти, він старався з усіх сил, але йому довелося здатися, інакше гума не витримала б до фінішу.

Варто віддати належне Ferrari – вони скористалися нашою помилкою і фінішували на першому і третьому місці. Сьогодні і вчора ми отримали відчутний удар. Хоча всі кажуть, що ми легко завоюємо 20 перемог, я завжди був впевнений, що це не так. У лідируючій групі дуже щільна боротьба, але адже саме цього все і хочуть».

Зазначимо, що Хемілтон після закінчення гонки заявив, що під кінець дистанції він просто намагався берегти двигун своєї машини.

Нагадаємо, виграв Гран-прі Австралії гонщик Ferrari Себастьян Феттель.Читайте також:Категория: Авто Спорт