Український чемпіон Європи виступить на престижних турнірах в Італії та Німеччині


Опубликованно 14.04.2018 03:55

Український чемпіон Європи виступить на престижних турнірах в Італії та Німеччині

Український мотокроссмен Володимир Тарасовв сезоні 2018 поїде в двох престижних чемпіонатах: Italian International Championshipі ADAC MX Masters

Чемпіон Європи з мотокросу в класі OPEN 2017 року, українець Володимир Тарасов, уклав контракт з двома зарубіжними командами і завдяки їхній підтримці візьме участь у престижних європейських першостях.

Першими гонками стануть три етапи Інтернаціонального Чемпіонату Італії (Italian International Championship ), який традиційно проходить в лютому.

Володимир Тарасов

Сам спортсмен так прокоментував цей факт:

«Взяти участь в цьому змаганні велика честь для мене. Адже в ньому їдуть найсильніші гонщики світу, такі як Антоніо Кайролли, Джеффрі Херлингс, Джеремі Ван Хорбек та інші. Перша десятка - лідери чемпіонату світу і боротися з ними буде непросто. Але я докладу всі зусилля, щоб показати все, на що я здатний. Цей чемпіонат дуже корисний тим, що після міжсезоння ти швидше вкатываешься і оцінюєш свою підготовку».

Володимир Тарасов вже провів перше тренування в Італії і пройшов перші тести. Представники команди залишилися задоволені результатами.

«Мені надали мотоцикл КТМ - 250 2017 року і дозволили показати, на що я здатний. Їм все сподобалося. Хоча я розумію, що ще не зовсім в тій формі, яку хотілося б набрати. Найближчим часом мені повинні підготувати мотоцикл КТМ 450, на якому я і буду виступати в Італії».

22-річний українець також буде виступати в складі молодої німецької команди LH-Racing. За її підтримки гонщик проїде всі сім етапів чемпіонату ADAC MX Masters. Колектив дебютує в першості і в зв'язку з цим покладає великі надії на українського спортсмена. Гонки ADAC MX Masters пройдуть у Німеччині та Австрії. Призовий фонд становить близько чверті мільйона доларів.

У повідомленні команди LH-Racing говориться буквально наступне:

«В сезоні 2017 року гонщик добре показав себе в чемпіонаті MXON, MXOEN і міжнародному чемпіонаті Італії. Але на чемпіонаті Європи він зміг повністю реалізувати себе і в кінці року був на першому місці. Ми з нетерпінням чекаємо відмінного сезону».

Зазначимо, що за всю історію ADAC MX Masters в ньому брали участь кращі світові мотокроссмены. Серед них чемпіони світу Девід Филиппаэртс, Джеффрі Херлингс, Джоел Сметс, Мікаель Пишон.

Читайте також:Категория: Авто Спорт