Модний тренд 2018 — пластикова прозора сумка


Опубликованно 30.03.2018 05:16

Модний тренд 2018 — пластикова прозора сумка

Шляхи трендів несповідимі, а дизайнери все ніяк не можуть вгамуватися. І вони повернули тренд, який багатьом видався дивним минулого гуд — тренд прозорі сумки!

Модні будинки ввели в моду прозорі сумки для покупок з переробленого пластику. І цей аксесуар не тільки вважається модним, але і обов'язковим до покупки!

Дизайнери пропонували багато пластикових екологічних предметів одягу — блузки, штани, плащ, ботфорти. Однак, визнай, що гардероб з пластику вже дуже непрактично, а сумка цілком зійде.

Звичайно, зараз таку сумку носять виключно героїні street-style звітів, але ще трохи і половина столиці буде красуватися в модній пластиковій сумці.

Прозорі пластикові сумки пропонують у своїх весняно-літніх колекціях Chanel, Celine, Helmut Lang, Burberry, Prada, Anya Hindmarch і Genny.

Однак, у тебе може з'явитися питання — як же таке носити і складати в неї свої речі. Все дуже просто. На кожній сумці можна підібрати спеціальний чохол, який можна заховати все, що не варто показувати оточуючим. А блокноти, книги та інші причандали можна спокійно носити в сумці. І виглядає стильно, і можна скласти половину квартири.

І, як ми вже говорили, найголовніший момент — сумки зроблені з переробленого пластику і дуже допомагають природі. Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Спортивная Мода