"Дай мені": Настя Каменських у новому кліпі повторила образи Кім Кардашьян? (ГОЛОСУВАННЯ)


Опубликованно 23.03.2018 20:00

Ні для кого не секрет, що Кім Кардашьян — один з головних трендсеттерів світу. Її образи регулярно стають натхненням для шанувальників на всій планеті. Знаменитості в цьому плані теж не виняток.

Якщо раніше всі говорили, що Анастасія Решетова копіює стиль Кім Кардашьян, то тепер до числа шанувальників творчості дружини Каньє Уеста, на нашу думку, долучилася і українська зірка Настя Каменських.

Нагадаємо, що колишня напарниця репера Потапа тепер виступає сольно під псевдонімом NK. Вчора вона презентувала кліп на пісню "Дай мені", яка вже розриває танцполи. Але після перегляду відео у нас виник ефект дежавю (особливо після перегляду 14-ти сезонів реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян"). Судячи з усього, NK повторила деякі образи Кім Кардашьян. І в підтвердження публікуємо найбільш вдалі фото.

У перших кадрах кліпу "Дай мені" NK демонструє яскраву каре на прямих волоссі.

Як-то в схожому подовженому теракотовому піджаку Кім Кардашьян з'являлася на Тижні моди в Нью-Йорку.

Платиновий блонд, завдяки Кім Кардашьян, в цьому році став одним з найбільш популярних видів фарбування.

У наряді такого соковитого кольору Кім Кардашьян підтримувала чоловіка на одному з модних показів.

Велосипедки зірка реаліті-і зовсім звела на п'єдестал, впровадивши образ з тренувань для яскравих виходів у світ. Власне, як і шкіряні піджаки.

А як ви вважаєте, чи є схожість в образах Кім Кардашьян і Насті Каменських у кліпі "Дай мені"?

Голосування Є схожість в образах Кім Кардашьян і Насті Каменських у кліпі "Дай мені"? Голосуй! Так, це ж очевидно26 Ні, але образи дуже йдуть Насте0 Мені все равно0 Так, це ж очевидноНемає, але образи дуже йдуть НастіМені все одноcheckbox  Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Спортивная Мода