Ugly Fashion: як вибирати і як поєднувати модні "некрасиві" кросівки


Опубликованно 22.03.2018 20:40

Ugly Fashion: як вибирати і як поєднувати модні

Кросівки вже давно вийшли з спортивних залів і вийшли на вулиці, ставши одним з головних трендів і атрибутів вуличної моди. Давай розберемося, як виглядають нові модні кросівки. І з чим їх поєднувати.

Як ми знаємо, тренд носити кросівки в повсякденному житті, а вже тим більше, поєднувати їх з модним пальто, летять сукнею або брючним костюмом з'явився вже багато років тому з легкої руки креативного директора Chanel — Карла Лагерфельда.

Карл тренд ввів, а дизайнер Демна Гвасалия, створивши новий стиль, і зовсім новий вигляд кросівок. Тренд, який зараз підкорює всі соціальні мережі і street style звіти з тижнів моди називається ugly fashion. І він не для слабкодухих.

Цю божевільну взуття в слід за Balenciaga почали випускати багато брендів — Nike, Gucci, Prada, Acne Studios, Louis Vouiton, навіть мас-маркет марки Zara і Bershka. Так що можна вибрати собі модні кросівки де завгодно.

Тому, давай розберемося, з чим можна поєднувати такі кросівки. З джинсами і сукнею

Поєднувати легку сукню з джинсами — тренд, який прийшов до нас з 2010-х років (пам'ятаєте моду носити коротку спідницю під штани). Ось це теж саме, тільки в профіль.

Складно сперечатися, що такий тренд виглядає дуже стильно і жіночно. А "некрасиві кросівки" відмінно доповнюю цей образ. Найголовніше, цей принцип багатошаровості відмінно підходить для дівчат будь-якого зростання і комплекції.З шортами

Можна поєднувати ugly кросівки можна з короткими шортами, з міні-спідницею або платтям. Особливо стильно виглядає це в тандемі з високими шкарпетками. Такий собі відгомін шкільної моди.

З сукнями

Базове сукню довжини міді, повсякденне, спокійне і легкі кросівки ще одне відмінне поєднання. І головне тут, це не поєднання сукні з кросівок, а вирішитися так зробити.

А які ще дивні поєднання ти знаєш?Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Спортивная Мода