Дуже ніжно: як носити і поєднувати прозорі шкарпетки з візерунком


Опубликованно 22.03.2018 20:40

Дуже ніжно: як носити і поєднувати прозорі шкарпетки з візерунком

Це вже традиція — кожної весни в моду повертаються цікаві шкарпетки. У різних варіаціях. В цьому році модно носити прозорі шкарпетки з узороом. Як і будь носити розповідаємо цьому матеріалі.

Так, в минулому році всі соціальні мережі заповнив тренд — шкарпетки і колготки в сітку під будь-яку взуття (і з кросівками теж). Тепер мода поєднувати шкарпетки з черевиками стала дуже жіночною і милою.

Прозорі милі шкарпетки з жіночним візерунком у стилі Лоліти вже заповнюють собою всі инстаграмы світу. І виглядає це дуже мило. Але, мусимо визнати, не дуже практично.

Такі шкарпетки — ніжні, тонкі і досить об'ємні (це, до речі, їх відмінна риса в цьому сезоні) здатні урізноманітнити будь-який образ. Краще всього, звичайно, вони виглядають в поєднанні з класичними човниками і летять весняними сукнями.

Візерунок може бути будь-який: від ніжних квіточок до зоряного неба і якого-небудь дуже упоротого малюнка.

Важливо розуміти, що першими цей тренд запропонував модний дім Dolce&Gabbana, а значить в першоджерелах тренда — все дуже жіночно, вишукано і химерно.

Що стосується кольорів, то популярні і актуальні — ніжні пастельні тони, рідше можна побачити темні відтінки. І ще рідше (але все ж можна) червоний колір.

Актуальний принт — зірочки, горошок і квіткові візерунки.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Спортивная Мода