Екклстоун: «Ferrari може прожити без Формули-1, але не навпаки»


Опубликованно 13.03.2018 03:00

Екклстоун: «Ferrari може прожити без Формули-1, але не навпаки»

Берні Екклстоун / sutton-images.com

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун впевнений, що «Королівські гонки» втратять левову частину аудиторії з відходом Ferrari. Слова фахівця призводить auto-motor-und-sport.de.

«Я п'ять років чекав, коли прокинеться Ferrari. Нарешті це сталося, і боротьба Скудерії з Mercedes надихнула вболівальників. Мені ж доводилося щоразу вибачатися перед організаторами, адже я продавав їм за величезні гроші не саме захоплююче шоу. Організатори платили за стару Формулу-1, а натомість отримували домінантні перемоги Mercedes. Тепер же вітаю вас – вболівальники отримали видовище за свої гроші».

«Два роки тому я сказав командам: можете залишити цей чортовий мотор, але тільки якщо підвищите витрата палива. Втім, якби я вирішував, то викинув цей двигун на смітник – з моменту своєї появи він став катастрофою. Формула-1 повинна повернутися до двигунів, з якими гонки стануть відмінними, і якщо цими моторами виявляться V12 – то нехай».

«Якщо б це сказав Лука ді Монтеземоло (попередній президент Ferrari – прим.), то його слова серйозно я б не сприйняв, адже автоспорт для нього – життя, а от Серхіо цілком може прожити без Формули-1. Його цікавить тільки бізнес.

Для нього головне – запропонувати акціонерам відмінний бізнес-результат. І якщо Маркіонне буде не по душі шлях, по якому йде Формула-1, то Скудерія припинить виступати в цих перегонах. Боюся, Ferrari зможе прожити без Формули-1, але не навпаки».

Зазначимо, нещодавно Ferrari представила новий логотип.Нагадаємо, що новий сезон Формули-1 почнеться 25 березня в Австралії. Читайте також:Категория: Авто Спорт