Ефектно або пішло: "голе" сукня "Оскара" пошив український дизайнер (ГОЛОСУВАННЯ)


Опубликованно 09.03.2018 01:40

Ефектно або пішло:

Цього тижня головна тема — кінопремія Оскар-2018 і все, що з цим пов'язано. Ми продовжуємо розбирати образи зірок на червоній доріжці, і сьогодні в центрі уваги албанська співачка Блеона Керети, яка без зайвої скромності показала груди на вечірці в наряді українського дизайнера.

Вже не один раз ми публікували новини про те, що західні зірки вибирають вбрання українських дизайнерів. Серед них Холлі Беррі, Демі Ловато, Рита Ора і багато інших. На цей раз українці добралися і до Оскара.

Після оголошення результатів Оскара і яскравого появи на червоній доріжці церемонії знаменитості відправилися святкувати на традиційну вечірку Vanity Fair, афтепаті Оскара. І на заході змусила про себе говорити 38-річна албанська співачка Блеона Керети, чий наряд вже охрестили "голим" нарядом церемонії. 

About last night! @bleona in @vanityfair party , #Oscar in #Gasanova #crystalldress

Публікація від Elvira Gasanova (@gasanova_elvira) Мар 5, 2018 в 8:32 PST

Сукня Блеоны складається з прозорої сітки, що нагадує кольчугу і чорних трусиків з високою талією. Відомо, що автором цього сукні є український дизайнер Ельвіра Гасанова. 

@vanityfair @bleona in #Gasanova #oscar party

Публікація від Elvira Gasanova (@gasanova_elvira) Мар 5, 2018 в 9:41 PST

Раніше епатажний наряд в рамках Ukrainian Fashion Week демонструвала топ-модель Аліна Байкова.

Зважаючи скандальності сукні від Ельвіри Гасановой, думки з приводу образу співачки в наряді українського дизайнера на оскарівської вечірці розділилися. А що ви думаєте з цього приводу?

Голосування Як вам образ співачки? Голосуй! Дуже сміливо, пора переставати стесняться126 Вульгарно і неуместно326 Мені все равно53 Дуже сміливо, пора переставати соромитисяВульгарно і недоречноМені все одноcheckbox Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Спортивная Мода