Ріккардо: «Раніше мене називали «суботнім гонщиком»


Опубликованно 09.03.2018 00:30

Ріккардо: «Раніше мене називали «суботнім гонщиком»

Даніель Ріккардо / Getty Images

Гонщик Red Bull Даніель Ріккардов інтерв'ю для Autosport.comзаявив, що в наступному році «червоні бики» однозначно зможуть поліпшити свої результати у Формулі-1.

«Раніше мене називали «суботнім гонщиком», тепер же, ймовірно, називають «недільним гонщиком». Хто б міг подумати? Я б міг пояснити це парою речей. Не сказав би, що у мене виникли проблеми з болідом, але мені було складніше вичавлювати з машини максимум.

В кваліфікаціях у мене часто були невдачі...я про те, що двічі потрапляв в аварії в кваліфікаціях, що для мене зовсім нехарактерно – в Австралії і Баку, – так що так, мені довелося складніше.

З якоїсь причини, у Макса на старті сезону не було таких проблем. Можливо, я теж був дуже чутливим. Часто потрібно було просто залишити все як є, замість того, щоб продовжувати намагатися поліпшити налаштування.

В якийсь момент ми дійшли до того моменту, коли налаштування боліда стали нас влаштовувати і потрібно було просто працювати з тим що є. І я продемонстрував кілька гарних виступів. Але потім ми, ймовірно, застрягли на місці і наші напрацювання застаріли.

Минулого якщо ми були швидкі в практиках, то не чіпали машину і залишали все як є. Нам здавалося, що все добре – так навіщо щось міняти? Але потім починалася кваліфікація, в якій стан траси змінювалося і наші позиції погіршувалися. Так що ми, можна сказати, були захоплені зненацька з-за тих методів роботи, до яких звикли. В цьому році ми багато чому навчилися і знаємо причини невдач. Ось чому я впевнений, що в наступному році ми будемо виглядати краще».

Зазначимо, що за підсумками сезону Ріккардо зупинився на п'ятому місці, маючи в активі 200 очок. На останньому Гран-прі сезону в Абу-Дабі австралійський пілот не зміг фінішувати з-за проблем з болідом.

Після заключного заїзду Ріккардо заявив, що його команда знаходиться «в ямі».

Читайте також:Категория: Авто Спорт